#CLVolleyW: Become Trend on twitter at (2018-02-20 13:14)

People talking about #CLVolleyW: - KibicprzezduzeK - StrefaSiatkowki - worrying_kind - VolleyCafe - PannaStalkerka - VolleyCafe - VolleyCafe - VolleyCafe - StrefaSiatkowki - VolleyCafe[...]
- VolleyCafe - budowlani_lodz - StrefaSiatkowki - trendinaliaPL - trendinaliaPL - polsatsport - Joanna79481000 - StrefaSiatkowki - VolleyCafe - OlaChmielowska - LUMIKAfoto - PannaStalkerka - VolleyCafe - KasiaKoz - VolleyCafe - VolleyCafe - VolleyCafe - 30koperek - StrefaSiatkowki - VolleyCafe - StrefaSiatkowki - VolleyCafe - budowlani_lodz - budowlani_lodz - VolleyCafe - budowlani_lodz - budowlani_lodz - VolleyCafe - notKALEYY - _SkraBelchatow_ - CEVolleyballCL - budowlani_lodz - VolleyCafe

This Tag appearing in: Poland: ( Gdańsk - Kraków - Lodz - Poznań - Warsaw - Wroclaw - Poland - ).
Popular tweets tagged with #CLVolleyW:
#CLVolleyW Grot Budowlani Łódź @budowlani_lodz🔁Pierwszy set dla naszych rywalek.
Grot Budowlani Łódź vs @VakifBankSK 0:1 (13:25)

#CLVolleyW

loading...
#CLVolleyW Strefa Siatkówki @StrefaSiatkowki🔁#CLVolleyW
@budowlani_lodz wyraźnie uległy @VakifBankSK
👇? siatka.org ?

#CLVolleyW Grot Budowlani Łódź @budowlani_lodz🔁Przegrywamy spotkanie w @CEVolleyballCL
Grot Budowlani Łódź vs @VakifBankSK 0:3 (13:25, 22:25, 16:25)

#CLVolleyW

#CLVolleyW Grot Budowlani Łódź @budowlani_lodz🔁Prowadzimy w drugim secie z @VakifBankSK @CEVolleyballCL

#CLVolleyW

@kpschemikpolice walczy w Kazaniu

@KSDevelopres walczy w Rumunii

VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁.@KSDevelopres już 0:2 przegrywa w Rumunii
#CLVolleyW
@KSDevelopres w Rumunii ugrał tylko seta

Podwójna krótka @KibicprzezduzeK🔁Żałosny jest ten Developres w najsłabszej grupie LM oklep goni oklep w iście amatorskim stylu. W tym sezonie polskie twitter.com żeńskie zespoły sięgnęły totalnego DNA w .
Ola @worrying_kind🔁Jezusie drogi, co dziś (nie) pograł Developres 🤪 #CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Dramacisko. @KSDevelopres dostaje potężne lanie w czwartym secie i w całym meczu przegrywa 1:3 #CLVolleyW
Panna Stalkerka @PannaStalkerka🔁25:12 w secie z Volei Alba Blaj?
To chyba można już nazwać kompromitacją... 🙄
#BLARZE #CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁No i pięknie! @KSDevelopres się obudził i wygrał trzeciego seta #CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Bardzo słabo rozpoczęły mecz #CLVolleyW siatkarki @KSDevelopres. Pierwszy set dla rywalek!
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Za kwadrans wystartuje mecz Alba Blaj - @KSDevelopres. Dawać dziewczyny!
#CLVolleyW #cantwait #soon #fingerscrossed
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Dziś o 17.00 zaleca się trzymanie kciuków za @KSDevelopres, który zagra kolejny mecz w #CLVolleyW!
#cantwait #soon
Grot Budowlani Łódź @budowlani_lodz🔁
Błażej Krzyształowicz: Chodzi o to, że w meczu z takim zespołem się czegoś nauczyć, to trzeba czy się wygrywa czy się przegrywa, nawet wieloma punktami, funkcjonować tak jakby wynik był na styku, a każda akcja była piłką meczową
👇🏻

Strefa Siatkówki @StrefaSiatkowki🔁
Błażej Krzyształowicz: Chodzi o to, że w meczu z takim zespołem się czegoś nauczyć, to trzeba czy się wygrywa czy s twitter.com ię przegrywa, nawet wieloma punktami, funkcjonować tak jakby wynik był na styku, a każda akcja była piłką meczową
👇🏻

Polsat Sport @polsatsport🔁Skrót meczu @vcdinamokazan – @kpschemikpolice 3:1. #ДинамоКазань @SiatkarskaLiga @CEVolleyballCL #CLVolleyW polsatsport.pl
Joanna Karolczuk @Joanna79481000🔁
Siatkarki walczyły w Kazaniu, ale wracają z Rosji bez punktów
👇🏻
siatka.org
👇🏻
twitter.com
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Smutno. @kpschemikpolice 1:3 przegrywa z Dynamem Kazań... #CLVolleyW
Ola Chmielowska @OlaChmielowska🔁Szkoda, ale trzy pierwsze sety @kpschemikpolice fajnie się oglądało

#CLVolleyW

Anna K @LUMIKAfoto🔁Chemik przebłyski ma, ale brakuje konsekwencji :/ #CLVolleyW
Panna Stalkerka @PannaStalkerka🔁Chemik nieźle zaczął mecz, wygrał seta, w II secie zapomniał, jak się gra, w III na początku dramat, a teraz odrobiły twitter.com na 24:23? 😱
Nie ogarnę babskiej siatkówki. Nigdy.

VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Gdyby nie fatalny początek mogłoby być tak pięknie... 25:23 dla Dynama Kazań w trzeciej partii
#CLVolleyW
Katarzyna Kozłowska @KasiaKoz🔁żarło i zdechło #CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁6:0 dla Kazania. Ależ masakra na początku trzeciego seta... #CLVolleyW #goChemik
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁No i mamy 1:1 w starciu Dynamo Kazań - @kpschemikpolice
#CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁26:24 dla @kpschemikpolice w pierwszym secie w Kazaniu. Oby tak dalej!
#CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Dziś o 17.00 będziemy mocno ściskać kciuki za , który będzie rywalizował w
twitter.com
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Koniec. Niestety @budowlani_lodz poległy 0:3 w starciu z @VakifBankSK #CLVolleyW
Grot Budowlani Łódź @budowlani_lodz🔁Niestety druga partia również dla zespołu z Turcji.
Grot Budowlani Łódź vs 0:2 (13:25, 22:25)

twitter.com

VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Tak dobrze żarło i zdechło... @budowlani_lodz prowadziły przez całego seta, by polec w końcówce. 2:0 dla @VakifBankSK
#CLVolleyW
VolleyCafe.pl @VolleyCafe🔁Niestety bardzo źle zaczyna się mecz w Łodzi. @VakifBankSK zwyciężył do 13 z @budowlani_lodz. Dawać baby!
#CLVolleyW
kaleʏ @notKALEYY🔁Dziennikarzy i fotoreporterów więcej na hali niż kibiców? 😂 #CLVolleyW
PGE Skra Bełchatów @_SkraBelchatow_🔁Powodzenia! Trzymamy mocno kciuki! ✊🏻✊🏻✊🏻 #CLVolle twitter.com yW