#BydziaDobrze: Become Trend on twitter at (2017-09-07 18:35)

People talking about #BydziaDobrze: - luczniczkabyd - deportespr - luczniczkabyd - Fusia_14 - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd[...]
- luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - Moc_Arz - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - SzymFial - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - KingNiko7 - luczniczkabyd - SwiniarskiP - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - gosiak_my - JakubBednaruk - SwiniarskiP - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - JakubBednaruk - luczniczkabyd - luczniczkabyd - matsacharewicz - agusialke - maaartuus - MMarcyniak - Karola_Tylki - luczniczkabyd - SportMuzyka - luczniczkabyd - JakubBednaruk - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - gosiak_my - luczniczkabyd - SwiniarskiP - SiatkarskaLiga - KamilSkladowski - luczniczkabyd - Cezarystoteles - SwiniarskiM - luczniczkabyd - SwiniarskiP - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd - luczniczkabyd

This Tag appearing in: Poland: ( Gdańsk - Kraków - Lodz - Poznań - Warsaw - Wroclaw - Poland - ).
Popular tweets tagged with #BydziaDobrze:
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Meldujemy się z Elbląga. O 20:00 rozpoczniemy mecz z @LOTOS_Trefl #BydziaDobrze 💪
#BydziaDobrze SiatkarskaLiga @SiatkarskaLiga🔁 Meldujemy się z Elbląga. O 20:00 rozpoczniemy mecz z @LOTOS_Trefl #BydziaDobrze 💪
#BydziaDobrze Cezary Makarewicz @Cezarystoteles🔁 #FalkonCup: Statystyki po meczu z @LOTOS_Trefl od @SwiniarskiP
#BydziaDobrze
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁#FalkonCup: Statystyki po meczu z @LOTOS_Trefl od @SwiniarskiP
#BydziaDobrze Piotrek Świniarski @SwiniarskiP🔁Grande Derby czas zaczynać 😊
Dziwnie po dwóch stronach 'barykady' 😊#FriendsWillBeFriends
##BydziaDobrze
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁#FalkonCup kończymy na czwartym miejscu. W tie-breaku wygrywa @ZAKSA_official #bydziadobrze
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Buongiorno! Dzisiaj wszystkiego co najlepsze życzymy trenerowi @JakubBednaruk 🎂☺️Niech zawsze #BydziaDobrze 😎
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Statystyki po 1. secie #BydziaDobrze
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Statystyki po drugim secie #BydziaDobrze
#BydziaDobrze#BydziaDobrze#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Więcej zdjęć z meczu z @onicowarszawa na naszej www: luczniczkabydgoszcz.pl
#BydziaDobrze #memoriałambroziaka
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁#memoriałambroziaka: o 5. miejsce zagramy z @GKSSiatkowka Startujemy o 13:00. Trzymajcie kciuki! #BydziaDobrze
#BydziaDobrze Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Statystyki po zwycięstwie 3:2 nad @GKSSiatkowka
#memorialAmbroziaka #BydziaDobrze 💪
loading...
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W przyszłym tygodniu macie AŻ dwie szanse, żeby spotkać się z nami i @_SkraBelchatow_ Co wybierzecie? #BydziaDobrze 💪
Fernando Ribas @deportespr🔁Zajmujemy 5. miejsce na Memoriale Zdzisława Ambroziaka!
- 3:2
(33:31, 22:25, 22:25, 25:22, 15:12)
~ Фусиа ~ #14 ⭐ @Fusia_14🔁Brawo Chłopaki! Do zobaczenia we wtorek #BydziaDobrze twitter.com
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@GKSSiatkowka Dziękujemy za dobry mecz! Widzimy się w Spodku #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zajmujemy 5. miejsce na Memoriale Zdzisława Ambroziaka!
- 3:2
(33:31, 22:25, 22:25, 25:22, 15:12) twitter.com
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁9:6 - po błędzie Kapelusa jesteśmy coraz bliżej zwycięstwa #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁5:3 - cały czas na prowadzeniu! #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Tie-breaka zaczynamy od prowadzenia 2:1. #BydziaDobrze
loading...
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Punktowy serwis Gryca daje nam zwycięstwo w 4. secie! #BydziaDobrze

Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice 2:2
(33:31, 22:25, 22:25, 25:22)

Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁22:21 - po asie serwisowym Szalachy #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Niestety @GKSSiatkowka doprowadza do remisu po 19. Walczymy! #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁16:10 - serwisem punktuje Gryc! #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁14:9 - najpierw atak ze środka Szalachy, a w kolejnej akcji as serwisowy środkowego #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁4. seta zaczynamy od prowadzenia 3:2. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Gonimy wynik! 20:22 i trener Gruszka prosi o czas. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁14:18 - pewny atak ze środka Szalachy. Cały czas gonimy wynik #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁10:15 - trener Bednaruk wykorzystuje drugi czas. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Początek 3. seta dla @GKSSiatkowka - 4:1. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W drugim secie wygrywają siatkarze @GKSSiatkowka 25:22.

Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice 1:1
(33:31, 22:25)

Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Skuteczny blok i jest 21:23. Trener @GKSSiatkowka prosi o czas. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zmniejszamy stratę i jest 19:22. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Nie możemy przebić się przez blok rywali i to @GKSSiatkowka prowadzi 20:15. Walczymy! #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁14:15 - niestety Filipiakowi nie udaje się przebić przez blok @GKSSiatkowka #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Szybko wyrównujemy wynik - 11:11. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁7:7 po skutecznym ataku Batagima #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zaczęliśmy od prowadzenia 2:0, ale rywale szybko wyrównali (2:2, 4:4). #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W pierwszym secie najwięcej punktów zdobył Henrique Batagim - 10. #BydziaDobrze #BrawoBata 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@Moc_Arz z takim wsparciem nie może być inaczej tylko #BydziaDobrze
Atone Wolny @Moc_Arz🔁@luczniczkabyd Zawsze mówiłem, że #Bydziadobrze 😄
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zacięta końcówka pierwszego seta - 29:29 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Doprowadzamy do remis po 23! #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Po udanych atakach Butryna @GKSSiatkowka prowadzi 22:20. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W decydującym fragmencie seta tracimy do rywali 2 punkty - 17:19 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Bardzo wyrównany początek 1. seta - 12:12 #BydziaDobrze💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁11:10: asem serwisowym zaskakuje rywali Batagim #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Kolejne cztery akcje należały do @GKSSiatkowka i rywale wychodzą na prowadzenie 8:6. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Po mocnym ataku ze skrzydła prowadzimy 6:4 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Wyrównany początek seta (3:3). #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zaczynamy mecz z w składzie: Goas, Batagim, Ananiev, Filipiak, Szalacha, Jurkiewicz, A. Kowalski (libero) twitter.com
Szymon Fialkowski @SzymFial🔁W Arenie Ursynów już za chwilę, mecz @luczniczkabyd z @GKSSiatkowka
#MemorialAmbroziaka #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@SzymFial Witamy ;) Niech Ci #BydziaDobrze tutaj ;)
Nikola Gjorgiev @KingNiko7🔁 Dwa ataki @KingNiko7 dają rywalom prowadzenie 18:16 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁 #BydziaDobrze 😊
Cenny poligon doświadczalny 😊
Piotrek Świniarski @SwiniarskiP🔁#BydziaDobrze 😊
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W drugim secie wyraźnie lepsi warszawianie.
@onicowarszawa - @luczniczkabyd 2:0 (35:33, 25:16)
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Blok @matsacharewicz na 11:18. Walczymy 💪 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Po ataku Kwolka jest 7:3. O czas prosi trener Bednaruk #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W zaciętej końcówce wygrywają rywale

@onicowarszawa - @luczniczkabyd 1:0 (35:33) #BydziaDobrze

Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Ponownie Filipiak i mamy remis po 23. Czas dla @onicowarszawa #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Mocny atak Filipiaka i gonimy rywali 20:22 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Dwa ataki @KingNiko7 dają rywalom prowadzenie 18:16 #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁14:12 dla @onicowarszawa. Gonimy wynik, bo #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁1. set: potrójny blok naszego zespołu i remis po 8 #bydziadobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁1. Set 7:5 dla @onicowarszawa #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Mecz z zaczynamy w składzie: Goas, Ananiev, Batagim, Filipiak, Jurkiewicz, Sacharewicz, A.Kowalski (libero) twitter.com
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Meldujemy się z Warszawy. O 18:00 zaczynamy mecz z @onicowarszawa #BydziaDobrze
kropka nienawiści @gosiak_my🔁Miałam dziwny sen - pomagałam trenerowi Łucxniczki na treningu 😨 #bydziadobrze
Jakub Bednaruk @JakubBednaruk🔁Proszę wybaczyć słownictwo, ale chyba się umówili
Człowiek chce im pomóc, błędy pokazać, a tu sru

twitter.com
Piotrek Świniarski @SwiniarskiP🔁 Dzisiaj trenujemy, a jutro zagramy w #MemorialeAmbroziaka. O 18:00 zmierzymy się z @onicowarszawa. #BydziaDobrze 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@onicowarszawa My na pewno #Bydzia na meczu 💪A po nim sprawdzimy dla kogo #BydziaDobrze😎💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Dzisiaj trenujemy, a jutro zagramy w #MemorialeAmbroziaka. O 18:00 zmierzymy się z @onicowarszawa. #BydziaDobrze 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁 @_SkraBelchatow_ W meczu #BARJUV
Zapraszam
@luczniczkabyd
Jakub Bednaruk @JakubBednaruk🔁@_SkraBelchatow_ W meczu #BARJUV
Zapraszam
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁18 września zapraszamy do Galerii Pomorskiej! Będziemy my, i wiele atrakcji! 👇💃😎

💪 twitter.com

Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Jesteście ciekawi naszego eventu w Galerii Pomorskiej z @_SkraBelchatow_ ? Jutro dowiecie się, co dla Was przygotowaliśmy! #BydziaDobrze 💪🐝
Mateusz Sacharewicz @matsacharewicz🔁Jeśli wygra osoba z Bydgoszczy lub okolic to dorzucam dwa bilety VIP na dowolny mecz w sezonie 17/18! Pomaganie nie b twitter.com oli!
aguś @agusialke🔁Ooo @JakubBednaruk wszystkiego najlepszego! Samych sukcesów i #BydziaDobrze :D
Pszczółeczka🐝 @maaartuus🔁Wszystkiego dobrego @JakubBednaruk 😊😊 niech cały sezon #BydziaDobrze!💪✊
Maja Marcyniak @MMarcyniak🔁Buongiorno! Dzisiaj wszystkiego co najlepsze życzymy trenerowi 🎂☺️Niech zawsze 😎
sport muzyka @SportMuzyka🔁@JakubBednaruk Ale skład wymyślony po polsku całkiem ciekawy, drobniaki dobrze wydane, potencjał jest #Bydziadobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁 Na razie Włosi mocniejsi, ale już niedługo...
#Bydziadobrze
Jakub Bednaruk @JakubBednaruk🔁Na razie Włosi mocniejsi, ale już niedługo...
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@ZAKSA_official Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (16:25, 26:24, 25:21, 22:25, 11:15) Nie zwieszamy głów, bo #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W czwartej partii 25:22 zwycięża @ZAKSA_official i walczymy o zwycięstwo w tie-breaku #falkoncup #bydziadobrze 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Wygrywamy trzeciego seta 25:21 i prowadzimy z @ZAKSA_official 2:1. #Bydziadobrze 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Po dwóch setach mamy remis w meczu #FalkonCup
@luczniczkabyd - @ZAKSA_official 1:1 (16:25, 26:24)
kropka nienawiści @gosiak_my🔁Już 19 września widzimy się w Łuczniczce #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Zaczynamy mecz z @ZAKSA_official: Goas, Szalacha, Sacharewicz, Filipiak, Batagim, Ananiev, Kowalski A. #BydziaDobrze 💪
Kamil Skladowski @KamilSkladowski🔁 #FalkonCup2017: o 17:00 zagramy z @ZAKSA_official w meczu o 3. miejsce
#BydziaDobrze 💪
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁#FalkonCup2017: o 17:00 zagramy z @ZAKSA_official w meczu o 3. miejsce
Piotrek Świniarski @SwiniarskiP🔁Mecz z @LOTOS_Trefl w plecy 1:3 ale...
😊😊😊
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Trzecia partia pada naszym łupem i zwyciężamy 25:23 💪
@LOTOS_Trefl - @luczniczkabyd 2:1 (25:20, 25:18, 23:25)
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Również w drugim secie lepsi gdańszczanie 25:18.
@LOTOS_Trefl - @luczniczkabyd 2:0 (25:20, 25:18)
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁W pierwszym secie 25:20 zwyciężają siatkarze @LOTOS_Trefl. Walczymy dalej. #BydziaDobrze
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁Pierwszy mecz #FalkonCup wygrywa 3:2 @indykpolazs 👏 W drugim półfinale zagramy z @LOTOS_Trefl #BydziaDobrze 💪✊
Łuczniczka Bydgoszcz @luczniczkabyd🔁@BochenekJ @KamilSkladowski I to z nami na otwarcie sezonu u Was 😊 Będzie moc 💪 #BydziaDobrze