@Effo12 🔁Америчките избори се циркус, ама неизвесни до крај. Синоќа гледавме како дресираниот мајмун Хилари упадна во кафезот на дресерот. #TrumpWon


@Effo12 🔁 е најтвитан хаштаг во светот а македонските куртон новинари сеуште слават победа на Хилари во синоќешната дебата. twitter.com


35

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна