Knight

@__the_knight__ 🔁 Деца...


Knight

@__the_knight__ 🔁 Си за на по едно пиво?


Knight

@hohohohonk 🔁 @elly__knight романтика.


@superlegoclub 🔁Видео "Лего обзор фигурки Найтвинг (Batman Arrham Knight)" ( youtu.be на @YouTube


@__the_knight__ 🔁Гол гол гол гол гооооллл.... Гази ги педеритееее


@__the_knight__ 🔁 Црвеното ѓаволче на левото рамо, и белото ангелче на десното рамо се здружија.
Сега сум наебал.


@__the_knight__ 🔁Ииии #ДоброУтро по втор пат, ова #ДобарДен де... Се изнаспав за сите пари, ич да не ме мислите 😈😈😈


@__the_knight__ 🔁 И нарцис да бев сигурно сам ќе се ставев у friend zone


@Black_Knight_0 🔁@sayoko_vn @CotoneHarp @shimmyyyyy ☆(ФωФ)m


@__the_knight__ 🔁Добра си - Како можи толку да си добра, не е убаво толку.
Лоша си - Како можи да си толку лоша, не е убаво толку.
Луѓе. Оди погоди му.


@__the_knight__ 🔁"Жените се подобри од мажите"
-Даааа, така е! Браво! Girl power!
"Мажите се подобри од жените"
-Уааа, шовинист! Ги дискриминираш жените!!1!


@__the_knight__ 🔁Спиеше со неа?
- Да...
И каква е во кревет?
- Преубава е коа спие брат, ја гледав цела вечер...
Неее... не ме сфати.
- Не! Ти не сфати!


@__the_knight__ 🔁 Сингл левел:
Си полнам гумени нараквици со вода и си ги држам за рака.


@elly__knight 🔁 ficbook.net хайс лови


@__the_knight__ 🔁 Небитно како навистина е, луѓето секако ќе го мислат тоа што им одговара..


@__the_knight__ 🔁 Се прави дека ништо не знае а секогаш знае сѐ.


@__the_knight__ 🔁 Не е важно дали слушате иста музика,
сакате иста храна,
читате исти книги,
важно е исто да ви чукаат срцата еден за друг.


@__the_knight__ 🔁 Некои луѓе само филмови знаат да прават. Просто се чудам како завршиле тука, а не во Холивуд.


@__the_knight__ 🔁Сите имаат по една личност после која се променуваш. И не е важно дали ти донела среќа или тага...Само знаеш дека веќе нема да бидеш истиот.


@TheEvilShort 🔁@__the_knight__ Ич ни еднo. Јaс зa мене немaм, нa други ќе дaвaм. Пфф


@__the_knight__ 🔁@TheEvilShort Ама само едно 😈😈😈


@__the_knight__ 🔁 Па и вие шо сте као поразлични од другите, не мора да значи дека сте кузне колку паметни.


@Without_noun 🔁@__the_knight__ Тоа е животот, секогаш да се стремиш кон повеќе, барем за некои ☺️


@__the_knight__ 🔁 Карактер не носи кауч на седми спрат, ама ви си знаете.
twitter.com


@__the_knight__ 🔁 Другaри, пoшo јaс ги немaм, вие шo ги имaте пoчитувaјте ги и сaкaјте ги вaшите рoдители дo пoследен здив дa се гoрсеaт сo вaс!


@__the_knight__ 🔁 - Бев на запад, брат
- Ииии, алал да ти е. И како беше?
- Топ, си земав жена од Пустец


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „Типично "Почивката" (С02Е04)“


@Lathronniell 🔁@tempiranaMina @__the_knight__ го гледав минатата недела


@__the_knight__ 🔁 Македонска младина, пола што ако сме млади, пола кои се овие по фунцкии по 24 години. Е да де :)


@__the_knight__ 🔁 Во Вардар македонец е само Стоилов, а Раул им зборува на ракометарите на македонски јазик.
Е секоја чест за човекот!!!!


@__the_knight__ 🔁 -Брат сингл е, ама комплицирано е.
-


@__the_knight__ 🔁 Мака ми е кога гледам како брзо ми минат деновите,годините, а немам со кого да ги поминам.


@__the_knight__ 🔁 Изгубен е црн Sony Xperia E5 во 7ица. Плс РТ


@__the_knight__ 🔁@tainstvenodete Хахаха... Трето коло е, а јас досега ниедно немам изгледано... Или втора или трета ми се погодува да сум


@__the_knight__ 🔁 Туку, остајте сѐ друго, вечер има Лига на шампиони.


@__the_knight__ 🔁 Влaв не викa кaмермaни нa свaдбaтa.
Си јa пaмти.


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „Roro - Вървят ли двама COVER“


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „Най-добрите кадри на НЛО за 2016“


@__the_knight__ 🔁 Си ги апмутирате чувствата држејќи ја ногата на кочница...


@darkojovcevski1 🔁@jungle_dancer @__the_knight__ тоа е тоа наследство :D


@__the_knight__ 🔁 И на крајот од денот битно е да имаш некој шо ке ти рече "Добра ноќ, убаво да спиеш".


@__the_knight__ 🔁 Утрото започнато со "те сакам" е секогаш почеток на прекрасен ден 💜 #доброутро убави


@__the_knight__ 🔁@na100vska Пааааа претежно вие женските сте комплицирани иако некогаш и машките забегуваат 😈😈😈


@__the_knight__ 🔁@_moni_bonboni_ Слободно повтори ја, ако си почувствувала барем малку среќа 😊


@elly__knight 🔁 философия от медоча twitter.com


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „Вярно ли е? Бермудския


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „До Ядрото на Земята.“


@MeTheLordD 🔁@zhanklodvandam Металург - Ла риоха 2 / 1.7 коеф, поклон @__the_knight__


@__the_knight__ 🔁Хејтaте грди луѓе јaвнo a пoсле тoa вo риплaи глумите светци декa не е битнa нaдвoрешнaтa убaвинa.
Ај не јaдете лaјнa, исти гoмнa сте.


@sshevva 🔁@Knight_Qs физики 12, матана 9


@__the_knight__ 🔁Абе шо е ова сите спиете, не сте фер 😯😯😯


@__the_knight__ 🔁@Fred_The_Red1 Ќе видиме, ќе видиме :)


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „НАЙ-БОГАТИТЕ БЪЛГАРИ“


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube от @bg_top10 – youtu.be „10-те Най-добри


@knight_gghost12 🔁Харесах видеоклип в @YouTube – youtu.be „10 Зашеметяващи факта за Дан


05

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна