Barca

@KunUzNews 🔁 ЕЧЛ. С гуруҳи. Барча масалага ойдинлик киритган тур
➥ Батафсил: tribuna.uz


Barca

@FCBarcelona_ru 🔁Следующий матч

⚽ Эркулес - Барселона
🏆 Кубок Испании
✈ José Rico Pérez
📅 30/11
⌚ 23.55 Мск
🔵🔴 Força Barça


@m_malinkin 🔁Вот и началось Эль Класико ! Força Barça!!!


@Emmahajs 🔁сегодня с братом болеем за Басу
Força Barça


@Erik_barca 🔁Барселона-Реал Мадрид
😈😍🙌🏼
#FCBRMA
#ElClasico


@VictoriaCena_ 🔁Играх викторината #МagicOfBarca на Betfair и отбелязах 7. Виж дали можеш да се справиш по-добре! promotions.betfair.com


@igor_barca 🔁 Колку имам среќа и да фатам златна рипка, ќе испадне дека е скриена камера


@igor_barca 🔁Тоа е тоа twitter.com


@igor_barca 🔁Научно е докажано дека откако луѓето почнаа да го читаат Драган Таневски нагло се зголемила продажбата на апчиња за пролив во Македонија.


@TaivoTipster 🔁Завърших играта #МagicOfBarca на Betfair за 49.5 секунди. Виж дали можеш да се справиш по-добре! promotions.betfair.com


@SashaSindrom 🔁Играем с Эркулесом!)
Вперед Барселона!)
Верим в команду!)
Visca el Barça!!! Visca Catalunya!!!


@zolotayazhilka 🔁От @rowyinho @AnyaHoran23 @sheyanovali1605
Хз
Ананасик
¡Visca el Barça!
География
День
#ОпросОт_Кекки


@popu_stylinson 🔁От @rowyinho @AnyaHoran23 @sheyanovali1605
Хз
Ананасик
¡Visca el Barça!
География
День
#ОпросОт_Кекки


@anuar_barca 🔁 Азамат Айтхожин – президент ПФЛК pflk.kz


@ilian4ootopi 🔁Завърших играта #МagicOfBarca на Betfair за 56.4 секунди. Виж дали можеш да се справиш по-добре! promotions.betfair.com


@igor_barca 🔁 Не се битни наградите, битна е дружбата.
*моли во дм да гласаш за него*


@igor_barca 🔁@idamak123 пушев цигара на балкон :(


@igor_barca 🔁@pretposledna Брус Ли за сиромашни


@igor_barca 🔁 Има денови кога не ме ретвитате кои траат евентуално неколку месеци.


@Black_Killerrr 🔁С Днём рождения, "Барселона"💙
Ровно 117 лет назад был основан Великий клуб - "Барселона". 🎉🎂
Visca el Barça! Visca el Catalunya! 👑


@allright716 🔁 @allright716 Hey , Barça...!!! 💪🏻⚽️
Улыбнул ) фотография 👍🏻!!


@Bgmirin 🔁@allright716 Hey , Barça...!!! 💪🏻⚽️
Улыбнул ) фотография 👍🏻!!


@igor_barca 🔁 мислев дека се пеперутки ама не, само тегоби во стомакот биле


@alyona253 🔁Следующий матч

⚽ Эркулес - Барселона
🏆 Кубок Испании
✈ José Rico Pérez
📅 30/11
⌚ 23.55 Мск
🔵🔴 Força Barça


@Alexgen0359M 🔁Следующий матч

⚽ Эркулес - Барселона
🏆 Кубок Испании
✈ José Rico Pérez
📅 30/11
⌚ 23.55 Мск
🔵🔴 Força Barça


@SashaSindrom 🔁Ничья.
Плохо играли.
Вперед Барселона.
Верим в команду.
Visca el Barça!!! Visca Catalunya!!!


@SashaSindrom 🔁Играем с Реал Сосьедадом!)
Вперед Барселона!)
Верим в команду!)
Visca el Barça!!! Visca Catalunya!!!


@igor_barca 🔁 "Марадона му подари фудбал на Папата". Ватикан изби пред Македонија на ФИФА листата.


@igor_barca 🔁 Дечко егеец: Сакаш да одиме Сити Мол да гледаме луѓето како трошат пари?


@igor_barca 🔁 Последните денови до плата:
25-ти
26-ти
27-ми
28-ми
29-ти
30-ти
31-ви
32-ри
33-ти.....


@igor_barca 🔁 Убавицата и гревот.


@igor_barca 🔁 Мене само грешките ми се во плус.


@igor_barca 🔁 Ни роднините не ме прашуваат дали имам девојка. Се навикнаа и тие...


@igor_barca 🔁@TiliaIv ако е поп не е педер :)


@igor_barca 🔁@Schwein4e извини


@Schwein4e 🔁@igor_barca шo е двoсмисленo


@igor_barca 🔁И пишав
и ми врати
и се допишувавме
и се договривме за кафе
и пиевме кафе
и ме викна кај неа да гледаме филм
и се разбудив у пичку матер


25

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна